Division Three

Aggregates

Name

Club

Won

Played

%

Darren Atkinson

Hen Lane C

29

out of

32

90%

Chris Duckett

Hen Lane C

25

out of

32

78%

Jake Willis

Balsall C

24

out of

30

80%

Jaz Hundal

Willenhall C

23

out of

30

76%

Mark Bevan

Masseys C1

23

out of

32

71%

Shane Whitmore

Parkstone C2

23

out of

32

71%

Phil Stead

Masseys C1

20

out of

24

83%

Jake Proctor

Masseys C1

20

out of

30

66%

Simon Yarwood

Cheylesmore C

19

out of

30

63%

John Oakley

Masseys C2

18

out of

28

64%

Suresh Nar

Hen Lane C

18

out of

28

64%

Dave Bolsom

Cheylesmore C

17

out of

24

70%

Paul Humphries

Bell Green C

17

out of

28

60%

Jaz Bains

Cheylesmore C

17

out of

30

56%

Scott Hammonds

Hen Lane C

16

out of

18

88%

Kevin Doyle

Cheylesmore C

16

out of

22

72%

Frank Felton

Bell Green C

16

out of

24

66%

Ian Davies

Masseys C2

16

out of

30

53%

Bill Somers

Parkstone C1

15

out of

28

53%

George McFarlane

Willenhall C

15

out of

32

46%

Rob Green

Parkstone C2

14

out of

30

46%

Harp Dhesi

Willenhall C

14

out of

32

43%

Saul Radburn

Masseys C1

13

out of

18

72%

Chris Stinton

Hen Lane C

13

out of

26

50%

Kal Mattu

Willenhall C

13

out of

28

46%

Sean Ennis

Bell Green C

13

out of

28

46%

John Ross

Masseys C2

13

out of

30

43%

Alfie Watkinson

Balsall C

12

out of

16

75%

Ian Hayfield

Bell Green C

12

out of

22

54%

Francis Beechey

Parkstone C2

11

out of

20

55%

Jake Golding

Cheylesmore C

11

out of

22

50%

Karl Reddan

Masseys C1

11

out of

24

45%

Susheel Gill

Parkstone C1

11

out of

28

39%

Charnjit Gahir

Hen Lane C

10

out of

14

71%

Bill Short

Bell Green C

9

out of

28

32%

Aaron Lewis

Masseys C1

9

out of

30

30%

Shane Buckley

Masseys C2

8

out of

14

57%

Bradley McFarlane

Willenhall C

8

out of

22

36%

Jai Glass

Parkstone C1

8

out of

22

36%

Jaswinder Singh

Parkstone C1

8

out of

26

30%

Jason Anderson

Hen Lane C

7

out of

8

87%

Terry Russell

Cheylesmore C

7

out of

14

50%

Devlin Gibb

Balsall C

6

out of

12

50%

Robert Meakin

Balsall C

6

out of

16

37%

Peter McTigue

Parkstone C2

6

out of

18

33%

Hincey Chauhan

Balsall C

5

out of

14

35%

Terry Jones

Masseys C2

5

out of

14

35%

Kamal Rathod

Cheylesmore C

5

out of

14

35%

Keith Lightfoot

Parkstone C2

5

out of

22

22%

Guy Johnston

Parkstone C2

5

out of

24

20%

Brian White

Parkstone C1

5

out of

30

16%

Paul Gibbs

Willenhall C

4

out of

4

100%

Adam Roberts

Willenhall C

4

out of

12

33%

Barry Colledge

Parkstone C1

4

out of

16

25%

Phil Hobbins

Balsall C

3

out of

6

50%

Chris Thompson

Balsall C

3

out of

10

30%

Norman Harriman

Masseys C2

3

out of

14

21%

James Marshall

Balsall C

3

out of

20

15%

Paul Jephcott

Bell Green C

3

out of

20

15%

Sid Seymour

Masseys C1

2

out of

2

100%

Paul Tapping

Masseys C2

2

out of

8

25%

Tapan Debnath

Parkstone C1

2

out of

10

20%

Tony Wheeler

Balsall C

2

out of

10

20%

Gary Lewin

Hen Lane C

1

out of

2

50%

Dave Bates

Parkstone C2

1

out of

4

25%

Chris Colson

Cheylesmore C

1

out of

4

25%

Steve Hallworth

Balsall C

1

out of

6

16%

Dean Jowett

Balsall C

1

out of

8

12%

Tony Plumb

Masseys C2

0

out of

22

0%

Harry Foulstone

Parkstone C2

0

out of

10

0%

Nigel Perry-Ogden

Balsall C

0

out of

2

0%

Trevor Weston

Masseys C1

0

out of

0

0%

Gaz Last

Willenhall C

0

out of

0

0%

Steve Brennan

Balsall C

0

out of

0

0%

Ahmet Hassan

Masseys C1

0

out of

0

0%

Jim Reading

Balsall C

0

out of

0

0%

Steve Mundy

Masseys C2

0

out of

0

0%

Baz Kilcoyne

Masseys C2

0

out of

0

0%

Nathan Hinch

Cheylesmore C

0

out of

0

0%

Conor King

Cheylesmore C

0

out of

0

0%

Pete Boulstridge

Parkstone C2

0

out of

0

0%

Alex Jacobs

Parkstone C2

0

out of

0

0%

Rahul Gill

Parkstone C1

0

out of

0

0%