• Prelim ... Draw Date: 24-Sep-2023

    Draw Date: 24-Sep-2023

    Closing Date: 08-Oct-2023

    Format: Best of Five Frames


    Steve Dyer

    Hen Lane B

    Handicap: 30

    3

    vs

    Neal Stribbling

    Cheylesmore A

    Handicap: 12

    0




    Dave Bolsom

    Cheylesmore B

    Handicap: 40

    2

    vs

    John Ross

    Masseys C

    Handicap: 45

    3




    Connor King

    Cheylesmore B

    Handicap: 45

    1

    vs

    Ian Wagstaff

    Kenilworth A

    Handicap: 5

    3




    Adam Ashley

    Kenilworth A

    Handicap: -5

    3

    vs

    Jordan Bottrell

    Wyken C

    Handicap: 30

    0




    Terry Russell

    Cheylesmore C

    Handicap: 50

    0

    vs

    Dave Sanders

    Balsall C

    Handicap: 60

    3




    Michael Richards

    Radford A1

    Handicap: 15

    vs

    Bye





    Kal Mattu

    Atack B

    Handicap: 55

    vs

    Bye





    Andy Smith

    Kenilworth B

    Handicap: 47

    vs

    Bye





    Archie Hughes

    Jaguar B

    Handicap: 25

    vs

    Bye





    Anthony Hallworth

    Parkstone B

    Handicap: 30

    vs

    Bye





    Martin Anderson

    Cheylesmore B

    Handicap: 30

    vs

    Bye





    Ryan Hinch

    Cheylesmore C

    Handicap: 50

    vs

    Bye





    Neil Cousins

    Masseys C

    Handicap: 45

    vs

    Bye





    Andy Sorrell

    Brandon A

    Handicap: 7

    vs

    Bye





    Jake Willis

    Balsall A

    Handicap: 20

    vs

    Bye





    Conor Treacy

    Radford A1

    Handicap: 2

    vs

    Bye





    Stan Makh

    Radford A1

    Handicap: 12

    vs

    Bye





    Colin Quick

    Kenilworth B

    Handicap: 47

    vs

    Bye





    Mark Bevan

    Masseys B

    Handicap: 30

    vs

    Bye





    Azza Lewis

    Masseys B

    Handicap: 50

    vs

    Bye





    Chris Thomson

    Balsall C

    Handicap: 35

    vs

    Bye





    Richie Jenkins

    Brandon A

    Handicap: 20

    vs

    Bye





    Scott Hammonds

    Cheylesmore A

    Handicap: 2

    vs

    Bye





    Darren Dowlman

    Wyken B

    Handicap: 40

    vs

    Bye





    Sunny Singh

    Rileys A

    Handicap: 10

    vs

    Bye





    Jaz Bains

    Rileys A

    Handicap: 41

    vs

    Bye





    Saul Radburn

    Masseys B

    Handicap: 30

    vs

    Bye





    Paul Gibbs

    Atack B

    Handicap: 8

    vs

    Bye





    Steve Duncan

    Parkstone B

    Handicap: 35

    vs

    Bye





    Kristi Caulfield

    Radford A1

    Handicap: 0

    vs

    Bye





    Russell Watson

    Brandon A

    Handicap: 18

    vs

    Bye





    John Oakley

    Masseys C

    Handicap: 35

    vs

    Bye





    Matt Noone

    Kenilworth C1

    Handicap: 48

    vs

    Bye





    Aaron Pointer

    Kenilworth C1

    Handicap: 60

    vs

    Bye





    Brad Mcfarlane

    Kenilworth C1

    Handicap: 50

    vs

    Bye





    Rohin Prashar

    Parkstone B

    Handicap: 30

    vs

    Bye





    Manny Sandhu

    Rileys A

    Handicap: 28

    vs

    Bye





    Vic Makh

    Rileys A

    Handicap: 4

    vs

    Bye





    Steve Mapes

    Kenilworth B

    Handicap: 33

    vs

    Bye





    Shaun Harkin

    Kenilworth A

    Handicap: 0

    vs

    Bye





    Amar Swarn

    Rileys A

    Handicap: 35

    vs

    Bye





    Karl Reddan

    Masseys B

    Handicap: 45

    vs

    Bye





    George Mcfarlane

    Kenilworth C1

    Handicap: 45

    vs

    Bye





    Eddie Hinch

    Cheylesmore A

    Handicap: 15

    vs

    Bye





    Paul Wilkinson

    Kenilworth B

    Handicap: 30

    vs

    Bye





    Brendan Kelsey

    Cheylesmore A

    Handicap: 25

    vs

    Bye





    James McCafferty

    Cheylesmore A

    Handicap: 35

    vs

    Bye





    Mark Buckley

    Kenilworth A

    Handicap: 4

    vs

    Bye





    Ranj Jandu

    Rileys A

    Handicap: 28

    vs

    Bye





    Francis Beechey

    Parkstone C2

    Handicap: 38

    vs

    Bye





    Jason Goldberg

    Balsall A

    Handicap: 33

    vs

    Bye





    Gaz Last

    Kenilworth C1

    Handicap: 50

    vs

    Bye





    Danny Sayers

    Parkstone B

    Handicap: 25

    vs

    Bye





    Jake Golding

    Cheylesmore B

    Handicap: 35

    vs

    Bye





    Nathan Hinch

    Cheylesmore C

    Handicap: 56

    vs

    Bye





    Craig Palmer

    Masseys B

    Handicap: 28

    vs

    Bye





    Jake Proctor

    Masseys B

    Handicap: 30

    vs

    Bye





    Jason Randle

    Atack B

    Handicap: 40

    vs

    Bye





    Sam Maxted

    Cheylesmore A

    Handicap: 7

    vs

    Bye





    Harps Dhesi

    Kenilworth C1

    Handicap: 35

    vs

    Bye





    Sean Wilson

    Kenilworth C1

    Handicap: 55

    vs

    Bye





    Adam Roberts

    Atack B

    Handicap: 50

    vs

    Bye





    Dan Woodhouse

    Radford A1

    Handicap: 20

    vs

    Bye





    Shane Whitmore

    Parkstone C2

    Handicap: 30

    vs

    Bye





  • Last 64 ... Draw Date: 01-Oct-2023

    Draw Date: 01-Oct-2023

    Closing Date: 03-Nov-2023

    Format: Best of Five Frames


    Ian Wagstaff

    Kenilworth A

    Handicap: 5

    3

    vs

    Kal Mattu

    Atack B

    Handicap: 55

    1




    Michael Richards

    Radford A1

    Handicap: 15

    3

    vs

    Andy Smith

    Kenilworth B

    Handicap: 47

    1




    Jason Goldberg

    Balsall A

    Handicap: 33

    3

    vs

    Jaz Bains

    Rileys A

    Handicap: 41

    1




    Nathan Hinch

    Cheylesmore C

    Handicap: 56

    3

    vs

    Mark Bevan

    Masseys B

    Handicap: 30

    0




    Jake Proctor

    Masseys B

    Handicap: 30

    2

    vs

    Mark Buckley

    Kenilworth A

    Handicap: 4

    3




    Eddie Hinch

    Cheylesmore A

    Handicap: 15

    3

    vs

    John Ross

    Masseys C

    Handicap: 45

    0




    Sunny Singh

    Rileys A

    Handicap: 10

    3

    vs

    Chris Thomson

    Balsall C

    Handicap: 35

    0




    Dan Woodhouse

    Radford A1

    Handicap: 20

    1

    vs

    Azza Lewis

    Masseys B

    Handicap: 50

    3




    Paul Gibbs

    Atack B

    Handicap: 8

    3

    vs

    Brendan Kelsey

    Cheylesmore A

    Handicap: 25

    1




    Neil Cousins

    Masseys C

    Handicap: 45

    3

    vs

    Shane Whitmore

    Parkstone C2

    Handicap: 30

    0




    Russell Watson

    Brandon A

    Handicap: 18

    3

    vs

    Steve Duncan

    Parkstone B

    Handicap: 35

    1




    Danny Sayers

    Parkstone B

    Handicap: 25

    3

    vs

    Colin Quick

    Kenilworth B

    Handicap: 47

    0




    Richie Jenkins

    Brandon A

    Handicap: 20

    3

    vs

    Aaron Pointer

    Kenilworth C1

    Handicap: 60

    1




    James McCafferty

    Cheylesmore A

    Handicap: 35

    1

    vs

    Archie Hughes

    Jaguar B

    Handicap: 25

    3




    Adam Roberts

    Atack B

    Handicap: 50

    1

    vs

    Dave Sanders

    Balsall C

    Handicap: 60

    3




    Brad Mcfarlane

    Kenilworth C1

    Handicap: 50

    vs

    Adam Ashley

    Kenilworth A

    Handicap: -5

    W/O




    Jake Willis

    Balsall A

    Handicap: 20

    3

    vs

    Jason Randle

    Atack B

    Handicap: 40

    0




    Saul Radburn

    Masseys B

    Handicap: 30

    2

    vs

    Paul Wilkinson

    Kenilworth B

    Handicap: 30

    3




    Craig Palmer

    Masseys B

    Handicap: 28

    0

    vs

    Manny Sandhu

    Rileys A

    Handicap: 28

    3




    Stan Makh

    Radford A1

    Handicap: 12

    3

    vs

    Gaz Last

    Kenilworth C1

    Handicap: 50

    2




    Anthony Hallworth

    Parkstone B

    Handicap: 30

    3

    vs

    Karl Reddan

    Masseys B

    Handicap: 45

    0




    Shaun Harkin

    Kenilworth A

    Handicap: 0

    0

    vs

    Sam Maxted

    Cheylesmore A

    Handicap: 7

    3




    Conor Treacy

    Radford A1

    Handicap: 2

    3

    vs

    Vic Makh

    Rileys A

    Handicap: 4

    1




    Steve Mapes

    Kenilworth B

    Handicap: 33

    3

    vs

    Steve Dyer

    Hen Lane B

    Handicap: 30

    1




    Francis Beechey

    Parkstone C2

    Handicap: 38

    3

    vs

    Matt Noone

    Kenilworth C1

    Handicap: 48

    1




    Martin Anderson

    Cheylesmore B

    Handicap: 30

    1

    vs

    Andy Sorrell

    Brandon A

    Handicap: 7

    3




    Kristi Caulfield

    Radford A1

    Handicap: 0

    3

    vs

    Sean Wilson

    Kenilworth C1

    Handicap: 55

    1




    Darren Dowlman

    Wyken B

    Handicap: 40

    1

    vs

    Rohin Prashar

    Parkstone B

    Handicap: 30

    3




    Ranj Jandu

    Rileys A

    Handicap: 28

    W/O

    vs

    Harps Dhesi

    Kenilworth C1

    Handicap: 35





    Ryan Hinch

    Cheylesmore C

    Handicap: 50

    2

    vs

    Amar Swarn

    Rileys A

    Handicap: 35

    3




    Scott Hammonds

    Cheylesmore A

    Handicap: 2

    3

    vs

    John Oakley

    Masseys C

    Handicap: 35

    0




    Jake Golding

    Cheylesmore B

    Handicap: 35

    0

    vs

    George Mcfarlane

    Kenilworth C1

    Handicap: 45

    3




  • Last 32 ... Draw Date: 12-Nov-2023

    Draw Date: 12-Nov-2023

    Closing Date: 08-Dec-2023

    Format: Best of Five Frames


    Sam Maxted

    Cheylesmore A

    Handicap: 4

    3

    vs

    Neil Cousins

    Masseys C

    Handicap: 42

    1




    Azza Lewis

    Masseys B

    Handicap: 50

    3

    vs

    Paul Wilkinson

    Kenilworth B

    Handicap: 30

    0




    George Mcfarlane

    Kenilworth C1

    Handicap: 45

    0

    vs

    Dave Sanders

    Balsall C

    Handicap: 60

    3




    Amar Swarn

    Rileys A

    Handicap: 35

    2

    vs

    Paul Gibbs

    Atack B

    Handicap: 8

    3




    Steve Mapes

    Kenilworth B

    Handicap: 33

    1

    vs

    Nathan Hinch

    Cheylesmore C

    Handicap: 51

    3




    Archie Hughes

    Jaguar B

    Handicap: 25

    0

    vs

    Mark Buckley

    Kenilworth A

    Handicap: 4

    3




    Ranj Jandu

    Rileys A

    Handicap: 30

    1

    vs

    Anthony Hallworth

    Parkstone B

    Handicap: 30

    3




    Michael Richards

    Radford A1

    Handicap: 15

    3

    vs

    Scott Hammonds

    Cheylesmore A

    Handicap: 2

    1




    Sunny Singh

    Rileys A

    Handicap: 10

    2

    vs

    Andy Sorrell

    Brandon A

    Handicap: 7

    3




    Manny Sandhu

    Rileys A

    Handicap: 28

    0

    vs

    Kristi Caulfield

    Radford A1

    Handicap: 0

    3




    Danny Sayers

    Parkstone B

    Handicap: 23

    1

    vs

    Ian Wagstaff

    Kenilworth A

    Handicap: 5

    3




    Jason Goldberg

    Balsall A

    Handicap: 33

    1

    vs

    Stan Makh

    Radford A1

    Handicap: 12

    3




    Russell Watson

    Brandon A

    Handicap: 16

    2

    vs

    Jake Willis

    Balsall A

    Handicap: 17

    3




    Adam Ashley

    Kenilworth A

    Handicap: -5

    1

    vs

    Francis Beechey

    Parkstone C2

    Handicap: 38

    3




    Eddie Hinch

    Cheylesmore A

    Handicap: 12

    1

    vs

    Conor Treacy

    Radford A1

    Handicap: 2

    3




    Richie Jenkins

    Brandon A

    Handicap: 20

    0

    vs

    Rohin Prashar

    Parkstone B

    Handicap: 30

    3




  • Last 16 ... Draw Date: 17-Dec-2023

    Draw Date: 17-Dec-2023

    Closing Date: 02-Feb-2024

    Format: Best of Five Frames


    Sam Maxted

    Cheylesmore A

    Handicap: 4

    2

    vs

    Kristi Caulfield

    Radford A1

    Handicap: 0

    3




    Rohin Prashar

    Parkstone B

    Handicap: 30

    3

    vs

    Paul Gibbs

    Atack B

    Handicap: 8

    1




    Anthony Hallworth

    Parkstone B

    Handicap: 30

    0

    vs

    Michael Richards

    Radford A1

    Handicap: 12

    3




    Jake Willis

    Balsall A

    Handicap: 17

    3

    vs

    Nathan Hinch

    Cheylesmore C

    Handicap: 51

    1




    Andy Sorrell

    Brandon A

    Handicap: 7

    4

    vs

    Azza Lewis

    Masseys B

    Handicap: 45

    3




    Dave Sanders

    Balsall C

    Handicap: 54

    3

    vs

    Francis Beechey

    Parkstone C2

    Handicap: 38

    0




    Mark Buckley

    Kenilworth A

    Handicap: 4

    2

    vs

    Conor Treacy

    Radford A1

    Handicap: 2

    3




    Ian Wagstaff

    Kenilworth A

    Handicap: 5

    vs

    Stan Makh

    Radford A1

    Handicap: 12





  • Quarter Finals ... Draw Date: 23-Feb-2024

    Draw Date: 23-Feb-2024

    Closing Date: 25-Mar-2024

    Format: Best of Five Frames


    Rohin Prashar

    Parkstone B

    Handicap: 30

    vs

    Winner of Last_16 Draw 8

    Handicap:





    Michael Richards

    Radford A1

    Handicap: 12

    vs

    Jake Willis

    Balsall A

    Handicap: 17





    Conor Treacy

    Radford A1

    Handicap: 2

    vs

    Dave Sanders

    Balsall C

    Handicap: 51





    Kristi Caulfield

    Radford A1

    Handicap: 0

    vs

    Andy Sorrell

    Brandon A

    Handicap: 7





  • Semi Final 1 ... Draw Date: 08-Apr-2024
    This will be played .....

    Date: Mon 08-Apr-2024

    Time: To Be Arranged

    Venue: To Be Arranged


  • Semi Final 2 ... Draw Date: 08-Apr-2024
    This will be played .....

    Date: Mon 08-Apr-2024

    Time: To Be Arranged

    Venue: To Be Arranged


  • Final ... Date: 19-Apr-2024 at Coundon Social Club
    This will be played .....

    Date: Fri 19-Apr-2024

    Time: 07:15 pm

    Venue: Coundon