Division Two

Aggregates

Name

Club

Won

Played

%

Danny Sayers

Parkstone B

33

out of

40

82%

Shane West

Jaguar B

31

out of

38

81%

Gary Baines

Kenilworth B

26

out of

38

68%

Paul Maloney

Hen Lane B

26

out of

40

65%

Anthony Hallworth

Parkstone B

25

out of

34

73%

Connor King

Cheylesmore B

25

out of

38

65%

Tommy Caven

Atack B

24

out of

28

85%

Rohin Prashar

Parkstone B

24

out of

40

60%

Craig Palmer

Masseys B

20

out of

32

62%

Steve Dyer

Hen Lane B

19

out of

34

55%

Paul Wilkinson

Kenilworth B

19

out of

36

52%

Paul Dicks

Atack B

18

out of

20

90%

Paul Gibbs

Atack B

18

out of

22

81%

Mark Bevan

Masseys B

18

out of

28

64%

Dek Gent

C.T.K. B

18

out of

30

60%

Luke Wishart

Wyken B

18

out of

36

50%

Steve Duncan

Parkstone B

18

out of

38

47%

Sukhi Mahal

Wyken B

18

out of

38

47%

Gary Hurley

C.T.K. B

17

out of

32

53%

Kevin Doyle

Cheylesmore B

17

out of

32

53%

Dave Mulhern

Parkstone B

17

out of

34

50%

Karl Reddan

Masseys B

17

out of

34

50%

Steve Dick

Wyken B

17

out of

34

50%

Archie Hughes

Jaguar B

17

out of

34

50%

Norman Watts

Cheylesmore B

17

out of

36

47%

Andrew Rooney

Atack B

16

out of

20

80%

Ian Martin

Jaguar B

16

out of

30

53%

Fred Morton

Jaguar B

16

out of

30

53%

Chris Stanton

Masseys B

15

out of

36

41%

Martin Anderson

Cheylesmore B

14

out of

28

50%

Kal Mattu

Atack B

14

out of

34

41%

Gordon Palmer

Wyken B

12

out of

20

60%

Colin Quick

Kenilworth B

12

out of

38

31%

Neil Wilkinson

Kenilworth B

11

out of

30

36%

Gary Lewin

Hen Lane B

11

out of

36

30%

Azza Lewis

Masseys B

11

out of

36

30%

Andy Smith

Kenilworth B

10

out of

22

45%

Chris Kelly

C.T.K. B

10

out of

24

41%

Tim Moss

Hen Lane B

10

out of

30

33%

John Ford

Atack B

9

out of

12

75%

Kevin Gaggini

Wyken B

9

out of

16

56%

Jason Randle

Atack B

9

out of

16

56%

Steve Mapes

Kenilworth B

9

out of

24

37%

Martin Sheridan

C.T.K. B

9

out of

26

34%

Dave Bolsom

Cheylesmore B

9

out of

28

32%

Dorian Blunden

C.T.K. B

9

out of

28

32%

Suresh Nar

Hen Lane B

8

out of

14

57%

Jake Proctor

Masseys B

8

out of

16

50%

Callum Caven

Atack B

8

out of

18

44%

Keith Benger

C.T.K. B

8

out of

26

30%

Andy Bartley

Hen Lane B

8

out of

38

21%

Darren Atkinson

Parkstone B

7

out of

12

58%

Simon Yarwood

Cheylesmore B

6

out of

16

37%

Darren Dowlman

Wyken B

6

out of

22

27%

Phil Stead

Masseys B

5

out of

8

62%

Dan Benger

C.T.K. B

5

out of

8

62%

James Willis

Atack B

5

out of

8

62%

Paul Martin

Jaguar B

5

out of

16

31%

Dave Hancox

Jaguar B

5

out of

16

31%

Brian Sharp

C.T.K. B

5

out of

26

19%

Seamus Kinsella

Wyken B

4

out of

4

100%

Ian White

Atack B

4

out of

6

66%

Mark Cutler

Wyken B

3

out of

18

16%

Daryl Coglan

Parkstone B

2

out of

2

100%

Steve Rice

Jaguar B

2

out of

6

33%

Adam Roberts

Atack B

2

out of

6

33%

Jake Golding

Cheylesmore B

2

out of

8

25%

Bill Farthing

Kenilworth B

1

out of

2

50%

Harris Mohammed

Cheylesmore B

1

out of

2

50%

Bernie Hale

Cheylesmore B

1

out of

2

50%

Paul Hudson

Hen Lane B

1

out of

6

16%

Pat McQuinn

Jaguar B

0

out of

20

0%

Charnit Gahair

Hen Lane B

0

out of

2

0%

Gary Lewis

Wyken B

0

out of

2

0%

Saul Radburn

Masseys B

0

out of

0

0%

Stuart Morgan

Jaguar B

0

out of

0

0%

Ant Clarke

Atack B

0

out of

0

0%

Gaz Bromley

Atack B

0

out of

0

0%